Web Tasarım ve Kurumsal Çözümleriniz de Daima Yanınızdayız

2007'de Hobi olarak başladığım Freelancer Webtasarım'larıma , Simsekweb Tasarım olarak devam etmekteyim. Gayem; Kişiye ve Kurumlara özel, ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş, Anlaşılır , Basit vede Tüm kontrolün kendilerin de olduğu siteler yapmaktır. Ve bu sitelerin başarılı olup kişi vede kurumlara katkı sağlamasıdır. Eğer yaptığımız işi en iyi şekilde yaparsak önümüzdeki kapıların tümü açılacaktır. En önemlisi uzman olduğumuz konuda en faydalı şekilde hizmet verebilmektir. 

Neden Bizimle Çalışmalısınız...

Sorularınız Bizim için Önemlidir

Kişi ve kurumların büyük kitlelere tanıtılmasının en kolay ve ekonomik yolu olmasıdır. Her firmanın kendini tanıtmak için bir websitesine ihtiyacı vardır. 

Web sitesinin faydası Dünya pazarına açilma fırsatı vermesidir. Broşür ve katalog çalışmaları ile belli bir bölgeye hitap edilebilmektedir. Oysa web sitesi globaldir ve dünyanın her noktasındaki internet kullanıcısına ulaşma avantajı sunmaktadır.  

Web sitesine sahip olmak, broşür ya da katalog yaptırmaktan çok daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca websitenizde verdiğiniz hizmet arama motorlarınındaki aramalarda işletmenize en yakın kişilere göstermektedir.

Arama motoru optimizasyonu olarak adlandırdığımız SEO çalışmaları ile sitenizde var olan hizmet ve ürünlerinizin Google aramalarda daha üst sonuçlarda yer almasını, bununla beraber daha çok trafik ve daha çok potansiyel müşteriye erişmeniz hedeflenmektedir.


Seo hizmeti ile ilgili çok çeşitli fiyatlar vardır Örneğin ayda 200 TL ile 10.000 TL arasında fiyatlarla kaşılaşabilirsiniz. Çeşitli SEO hizmetleri vardır .

simsekweb tasarım olarak biz yaptığımız her Web Site'si için site içi seo çalışmasını ücretsiz yapmaktayız. Örnek refaranslarımızda görebileceğiniz gibi başarılı olma ihtimali çok yüksektir.

Bizden Ücretsiz Bir Demo Talep Edebilirsiniz 

Demo Talebi için gerekli olan 
"Firma  İsmi ve Logosu , Ticari Faaliyeti, Talep Edilen Site içerisinde olmasını istedikleriniz," 
Maksimum 15 Gün içerisinde demonuzu size sunuyoruz. 
Beğenmeniz dahilinde Size Özel Kurumsal Sitenizi hazırlıyoruz. 

Referanslarımızdan örneklere bakabilirsiniz. 

"Mesela , bölgesel bir avukatlık ofisiniz var bulunduğunuz semtte bulunmak istiyorsunuz örnek olarak esenyurt avukatlık ofisi , esenyurt avukatlık vs. yazarsınız kelime özellikli yaptığımız iç seo çalışmasının başarısını görebilirsiniz. Sonuç Simsekweb Tasarım imzalı web sitesidir. "

Merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz...